Hakkımızda – Tuzla Garden Hotel & Spa İstanbul
Tuzla Garden Hotel&Spa Hayatın İçinde "In Life"
+90 (216) 446 00 13 – 14
open-navigation
close-navigation
Tuzla Garden Hotel&Spa Hayatın İçinde "In Life"
Tuzla Garden Hotel&Spa Hayatın İçinde "In Life"
tg

Hayatın İçinde

Büyüleyici Bir Zevk

Tuzlanın deniz kokulu sokakları aklınızı başınızdan alıyor. Uzun bir süre boyunca,tuzlanın büyüleyici sahil şeridinde yürürken Marmara denizi ve yosun kokusunda  kendinizi kaybediyorsunuz. Keyifli bir şehir yürüyüsünden  sonra, Tuzla Garden Hotel & Spa  Istanbul sizi bekliyor.


Her zaman olduğu gibi, sizi sıcak ve ilgi dolu bir hizmet karşılıyor. Sizi sarmalayan misafirperverlik hissi, odanızın kapısını araladığınızda da devam ediyor. İş ve eğlence merkezi Tuzla’da  yer alan Tuzla Garden Hotel&Spa Istanbul, nefes kesen marmara denizi manzarasına sahip. Özel peyzajlı bahçesine çıkarken rahatlatan atmosferi  ve derin yesil renkleri ile içeceğniz Türk Kahvesi  içinizde bir tebessüm huzur bırakıyor.


Dinlenme  sonrasında yakınlarda bulunan yerleri görmek için dışarı çıkıyorsunuz. Kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan  sahil şeridinde bulanan Balık Restaurantları, Yerel Cafeler, Yürüyüs ve Bisiklet yolları  sizi büyülüyor. Öğleden sonra, çağdaş ve lüks restaurantlar,butikler ve akvaryum ve eğlence merkezi  sizi Viaport Marina’da bekliyor.


Böylesine unutulmaz bir gün rahatlatıcı bir kapanışla mükemmelleşiyor. Otele döndüğünüzde, Zeosspa’ya geçiyorsunuz. Tecrübeli terapistlerin dinlendirici elleri vücudunuzda derin bir rahatlama hissi sağlıyor.


Beklediğiniz başka bir keyif, bu masajı takip ediyor: Geleneksel Türk Hamamı. Rahatlatıcı sıcaklığın içinde sırt üstü uzanıp iç geçirirken bir buhar esintisi sizi kucaklıyor. İlerdeki maceralarınızı düşünürken, şimdilik, bu dinginliğin içinde olmaktan memnuniyet duyuyorsunuz.

Burası Tuzla Garden Hotel & Spa, Istanbul.

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Belgeli Özel Konaklama Tesisi

Telefon
+90 (216) 446 00 13 – 14

Faks
+90 (216) 446 00 16

E-Posta
info@tuzlagarden.com
spa@tuzlagarden.com

Yer
Cami Mahallesi Galipağa Sokak No: 22 Tuzla – İSTANBUL / TÜRKİYE

Giriş / Çıkış
Giriş: 14:00
Çıkış: 12:00

This will close in 0 seconds